single-image

Jak zrzucić zbędne kilogramy po ciąży? O diecie pudełkowej

Aleksandra Broda

Niektóre kobiety bardzo szybko dochodzą do formy po urodzeniu dziecka. Inne mamy mają z tym problem. Stres związany z opiekowaniem się, nieregularne posiłki, brak odpowiedniej ilości snu i podjadanie – to najczęstsze przyczyny problemów z wagą. Nie chodzi tutaj nawet o sam wygląd, ale o kwestię zdrowotną. A nic nie zagwarantuje zdrowia bardziej niż zbilansowana dieta. Dzisiaj pod lupę weźmiemy catering na dowóz, który staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla młodych mam.

Dlaczego mamy mają trudności ze „zrzuceniem kilogramów”

Matki mają problem z regularnymi posiłkami. Często gotują tylko dla maluchów, zapominając o sobie. Dorosły człowiek potrzebuje większej ilości witamin i minerałów. Do tego dochodzi podjadanie: jedzenie skórek od chleba i „czyszczenie” talerzy po dziecku. To sprawia, że matki czują się wzdęte, zmęczone i są częściej głodne. Chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale nie wiedzą jak to zrobić mądrze. Ratują się suplementami, które wyniszczają wątrobę, albo robią sobie głodówki. To jest błędne koło, które zawsze prowadzi do jednego: efektu jojo. Żeby dieta była efektywna, musi być przede wszystkim regularna, smaczna i zdrowa. Catering to czasami najlepsze rozwiązanie.

Żeby być zdrowym, trzeba jeść różnorodne rzeczy! Mało osób zdaje sobie sprawę, że monotonna dieta może zwiększać ryzyko udaru lub wylewu. Można jeść codziennie warzywa i owoce, ale kiedy będą to tylko gruszki, jabłka i brokuły, nic to nie da. Z jedzeniem trzeba eksperymentować, urozmaicać je i wprowadzać nowe, zdrowe rozwiązania. Czasami jest to po prostu trudne. Dlatego młodym mamom oferuje się różne rozwiązania.

Catering dietetyczny – lepszy niż suplementy i głodówki

Tutaj z pomocą przychodzi właśnie catering dietetyczny, który dostarcza zbilansowane posiłki, pod wskazany adres. Dieta pudełkowa kojarzy się z opcją dla sportowców. Catering, wbrew pozorom jest popularny również wśród seniorów.  Ostatnio bardzo często jest polecany przez matki, które chwalą się efektami.

Catering dietetyczny Fit Apetit daje możliwość spróbowania wyrafinowanych smaków. Jedzenie jest najwyższej jakości, kaloryczność dostosowana jest do POTRZEB i przede wszystkim dania są kolorowe, a produkty zawsze świeże i wysoko wyselekcjonowane. Chleb pieką sami, a mięso pochodzi tylko z pewnych źródeł.

katering dietetyczny
Źródło: Fit Apetit

Fit Apetit oferuje aż 12 różnych diet do wyboru, między innymi: wegetariańska, nisko węglowodanowa, dla sportowców, dla diabetyków, a także bardzo popularna w ostatnim czasie – dieta ketogeniczna. Codziennie dostajemy pod wskazany przez nas adres pięć posiłków, szczelnie zapakowanych w ekologiczne opakowania. Ekologiczne podejście jest na wagę złota w dzisiejszych czasach. W ten sposób możemy dbać nie tylko o siebie, ale i o naszą Planetę. Catering najlepiej zamówić na dziesięć dni lub od razu – na trzydzieści. Przy większych zamówieniach możemy dostać rabat. Nie trzeba od razu skorzystać z całego pakietu. Można zamówić zestaw próbny, aby się przekonać, wkręcić w zdrowy tryb życia.

Trzeba wspomnieć również o tym, że Fit Apetit tworzą młodzi, pozytywni i świadomi ludzie, którzy doskonale rozumieją potrzeby każdego człowieka. Coś, co robi się z pasją, jest jeszcze lepsze i efektywniejsze. Catering na dowóz w ich wykonaniu jest po prostu rewelacyjny. 

Źródło: Fit Apetit

Wiemy już, że zdrowie pochodzi od jelit. Nie bez przyczyny mówi się, że jesteśmy tym, co jemy. Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie, zwłaszcza opiekując się dziećmi, matki nie zawsze mają czas zadbać o siebie w należyty sposób. Catering z dowozem do domu jest świetną opcją dla każdego. Pamiętajmy, że dieta ma być przede wszystkim smaczna i ma poprawiać nie tylko wygląd, ale również samopoczucie. Żadne suplementy lub głodówki nie dadzą pożądanych efektów. Zdrowie? Piękny wygląd? Tylko dzięki odpowiedniej diecie.

Spróbuj. Poczuj się lepiej. Przestaw się na zdrowie. Wybierz najlepszą dla siebie opcję. Może będzie to właśnie zbilansowana dieta opracowana przez ekspertów? Catering z dowozem do domu?

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)