single-image

Pufy dla dzieci do pokoju. Jakie warto wybrać?

Aleksandra Broda

Pufy do pokoju dziecięcego to bardzo dobry pomysł. Zajmują mało miejsca, są wygodne do siedzenia, a czasami służą jako stolik do zabawy. Kolejnym plusem jest fakt, że dzięki nim goście naszego dziecka będą mieli na czym odpocząć. Poza tym pufy stały się również świetnym dekoracyjnym dodatkiem i ożywiają każdy pokój. Dzisiaj podpowiemy, na co zwracać uwagę wybierając pufy dla dzieci do pokoju.

Przy wyborze pufy dla dziecka, warto zwrócić uwagę na to, jakie ma wypełnienie. Jeśli chcemy, aby pufa była lekka i można było ją w każdej chwili przenieść do innego pomieszczenia, warto wybrać pufę wypełnioną granulatem EPS. To jest nic innego niż specjalne kulki styropianowe. Dzięki nim nawet dziecko podniesie siedzisko. Tego rodzaju pufy mają to do siebie, że idealnie wpasowują się w ciało, ale nie tracą na jakości. Pufa dla dzieci ze sklepu centrum krzeseł.pl jest pokryta ekoskórą, która zapewnia trwałość i piękny wygląd. Co jest najlepsze, sklep oferuje bardzo dużo kolorów obicia do wyboru. Tak więc może zdecydujemy się na róż, czerwień, albo delikatny błękit?

Źródło zdjęcia: https://www.centrumkrzesel.pl/

 

Wypełnione granulatem EPS, sprawdzi się również dla najmłodszych. Dzięki temu pufy są miękkie i zarazem trwałe. Są bardzo lekkie i nadają się również do przedszkoli. Ich wzory ożywiają każde pomieszczenie. Ze wzoru piłki ucieszą się szczególnie fani futbolu. Centrum krzeseł, którego ofertę tutaj znajdziecie, proponuje aż 3 rozmiary. To bardzo korzystne, zwłaszcza jeśli dysponujemy małym pomieszczeniem. Wykonane z ekoskóry i posiadające atest Państwowego Zakładu Higieny są całkowicie bezpiecznie. Warto dodać, że biały to podstawowy kolor takich puf, ale możemy wybrać kolory wzorów. Tak więc różowa piłka? Nie ma problemu! Zobaczcie całą ofertę tutaj: PUFY DLA DZIECI DO POKOJU.

Źródło zdjęcia: https://www.centrumkrzesel.pl/

 

Do pokoju starszaka albo nastolatka, proponujemy przepiękne, stylowe pufy, które wypełnione są pianką tapicerską, a ich rama wykonana jest z płyty wiórowej. Tak wyposażona pufa daje gwarancję długiego użytkowania. Wygląda nieco „poważniej”, lecz bardzo gustownie. Może służyć jako siedzisko dla dzieci, jak i dorosłych, wiec w każdej chwili, kiedy to rodzice będą mieli gości, można je „pożyczyć” od dziecka. Sklep oferuje obicie jej wybraną przez nas tkaniną, więc można taką pufę bardzo spersonalizować i dostosować w każdym aspekcie pod wystrój pokoju, albo gustu dziecka.

Tutaj do wyboru mamy między innymi tkaniny pluszowe, dzianiny odporne na ścieranie, ekoskóra, a także plecionki. Wybór jest naprawdę ogromny. My jesteśmy zdecydowanie za tkaniną pluszową, która jest odporna na wodę. A jak wiadomo, dzieci lubią coś wylać.

Źródło zdjęcia: https://www.centrumkrzesel.pl/

 

Pufy dla dzieci do pokoju, to idealne rozwiązanie na zagospodarowanie nawet małej przestrzeni. Pełnią funkcję siedziska, ozdobną, a nawet posłużą jako stolik do zabawy. Warto, żeby były objęte dwuletnią gwarancją. Takie ubezpieczenie zapewnia centrumkrzesel.pl

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)