single-image

Tomek i Przyjaciele – najlepsze propozycje na prezenty w dobrych cenach!

Aleksandra Broda

Nie ma co się łudzić- dzieciaki uwielbiają Tomka i jego przyjaciół. Co takiego niezwykłego jest w tej bajce? Otóż wiele rzeczy, które uczą nasze dzieci przyjaźni, pomocy oraz pokory. Z pozoru małe lokomotywy, które ktoś postanowił ożywić, a tak naprawdę cudowne postacie, które wnoszą w życie naszych malców wiele dobrego. Tomek, Dorotka, Michał, Henio, Gabryś, Edek, Rysio to przyjaciele, którzy codziennie chcą pokazywać ich zwykły – niezwykły Świat pełen przygód! 

Marzeniem każdego fana Tomka i Przyjaciół jest posiadanie wszystkiego, co z nimi związane. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasze propozycje prezentów, które z pewnością ucieszą pociechy, a portfel rodziców przy tym nie ucierpi. Zapraszamy!

1. Tomek i Przyjaciele, Zestaw “Karolek w Porcie”. 

Zabawki z serii Tomek i Przyjaciele Adventures pomogą wyruszyć Twojemu małemu maszyniście w wielką podróż tam, dokąd zaprowadzi go wyobraźnia! Karolek to jedna z ulubionych przez dzieci postaci z serii Tomek i Przyjaciele. Karolek i Tomek potrzebują pomocy, aby wykonać pracę w Porcie Rybkowo! Karolek obraca się o 360 stopni, a jego ramię żurawia można podnosić i opuszczać, aby ładować i rozładowywać towary. Zestaw zawiera także łódź i most zwodzony, dzięki któremu będzie ona mogła „wpłynąć” do Portu Rybkowo.

Kliknij i sprawdź!

2. Tomek i Przyjaciele,  Zestaw “Przeprawa na Wyspie Mgieł”.

Tomek przebywa na Wyspie Mgieł i ma tu do wykonania ważne zadanie. Odbiera drewniane bale od dźwigu i przewozi je do składu drzewnego. Opuść hak dźwigu, aby podnosić drewniane bale i układać je w wagonie towarowym Tomka. Poślij Tomka pod dźwig, aby bawić się w ładowanie i rozładowywanie towaru. Gdy Tomek wyjeżdża zza zakrętu i wspina się na wzgórze, tory nagle się kończą! Na szczęście Tomek natrafia na tyrolkę… i ziuuuu! Tomek zjeżdża bezpiecznie na tyrolce do składu drzewnego. W zestawie Tomek, wagon towarowy i element ładunku.

Kliknij i sprawdź!

3. Tomek i Przyjaciele, duża lokomotywa Flyyn.

Asortyment dużych, wytrzymałych, metalowych lokomotywek i pojazdów z serii Tomek i Przyjaciele z plastikowymi łącznikami umożliwiającymi łączenie z innymi lokomotywami i wagonikami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures. Świetnie pasują do innych lokomotywek, torów i zestawów do zabawy z linii Tomek i Przyjaciele Adventures. Zabawa rozwija sprawność ruchową, pobudza zmysły i zachęca do tworzenia kreatywnych opowieści.

Kliknij i sprawdź!

4. Tomek i Przyjacie, Gra Race One.

Kolejna przygoda na Sodorze! Tomek i Przyjaciele mają przed sobą nie lada wyzwanie. Tylko z pomocą graczy będą w stanie sobie z nim poradzić.Na Tomka i Przyjaciół czeka odpowiedzialne zadanie – do przewiezienia jest bardzo ważny ładunek. Najpierw jednak dzielne lokomotywy będą musiały stworzyć własną sieć linii kolejowych, po których dojdą do centralnego hangaru.

Kliknij i sprawdź!

5. Tomek i Przyjaciele, lokomotywa ze światełkami, Tomek.

Zainspirowane filmem na DVD „Tomek i przyjaciele: Lokomotywki na start” te pociągi ze światełkami rozjaśnią świat Tomka i Przyjaciół, czyniąc go jeszcze bardziej niesamowitym. Naciśnij dach, aby lokomotywa podświetliła się w swoim tradycyjnym kolorze. Naciśnij kopułkę, aby zapalić przednie lampy. Popchnij lokomotywę naprzód, aby dymnica zamigotała podczas jazdy. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

Kliknij i sprawdź!

Jeśli Twoje dziecko interesuje się Tomkiem oraz jego przyjaciółmi, warto sprawić mu radość, kupując coś z kolekcji. Życzymy samych udanych prezentów! 

 

 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)