single-image

Peruki, które uatrakcyjnią każdy kostium

Aleksandra Broda

Bale karnawałowe dotyczą nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych członków rodziny. Wielu z nas pamięta jeszcze, jaką radość niosła ze sobą coroczna impreza szkolna, z którą nie tylko wiązało się multum zabawy, lecz także możliwość przebrania się za ulubioną postać, niezależnie czy była to wróżka, rycerz czy czarodziej.

Peruki dla dzieci

Dzieci mają niezwykle rozbudowaną wyobraźnię, niedziwne więc, że kłębi się w ich głowie mnóstwo pomysłów na przebrania. Wybór dziecięcych strojów karnawałowych jest natomiast bardzo duży i trudno zdecydować się na jeden z nich. Ponadto coś, co w za pierwszym razem może wydawać się świetnym pomysłem, po założeniu czasami okazuje się fatalną porażką. Z tego powodu powstały uniwersalne stroje dla dzieci, które sprawdzą się na szkolnym balu. Mogą one nawiązywać do ulubionej postaci z kreskówki lub komiksu. Ciekawym pomysłem jest również przebranie za kota czy psa, a nawet tygrysa.

Bez problemu znajdziemy wybrany strój oraz akcesoria do niego. W dodatkach warto uwzględnić zarówno kapelusze, jak i peruki. Te drugie stanowią bezpieczną alternatywę dla wymagań dziecka dotyczących kolorowych włosów. Kto z nas nie spotkał się jeszcze z rozpaczą pociechy, gdy nie pozwoliliśmy na malowanie włosów ze względu na jej własne bezpieczeństwo. W takich sytuacjach peruka to idealne rozwiązanie.

Peruki również dla dorosłych

Karnawał już blisko, więc warto zacząć poszukiwania stroju na imprezę tematyczną. Wiele zależy oczywiście od naszych upodobań, jednak warto zwrócić uwagę na to, że nie zawsze wybrana przez nas postać będzie miała włosy tego samego koloru, co my. Z pomocą przychodzą peruki. Dzięki nim nie musimy podejmować się malowania włosów na jedną okazję. Ponadto możemy sobie pozwolić na bardziej szalone barwy oraz długości, na które nie zdecydowalibyśmy się w dzień powszedni. Najważniejsze to świetnie się bawić i ten jeden dzień w roku wcielić się w naszą upragnioną postać bez niepotrzebnych wysiłków i zmartwień.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)