Punktacja

Każdy oddany głos dolicza się do puli szkoły wg. poniższych kryteriów:

Głos w głosowaniu standardowym = 1 punkt dla szkoły
Głos oddany w głosowaniu na pracę konkursową = 10 punktów dla szkoły
Zakup produktów na stronach sklepów internetowych sponsorów konkursu = 50 punktów dla szkoły
Szkoła może otrzymać jednorazowo 500 punktów za aktywne prowadzenie swojego profilu w serwisie Rodzicedzieci.pl
Szkoła może otrzymać jednorazowo 500 punktów za wywieszenie na swoim terenie plakatów promujących konkurs i prowadzenie w mediach społecznościowych aktywnych działań
Szkoła może otrzymać jednorazowo 200 punktów za każde przeprowadzone i udokumentowane w relacji i na zdjęciach zajęcia dydaktyczne poświęcone oszczędzaniu w PKO Banku Polskim na rachunku SKO

Punkty za głosowanie standardowe

1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT

Aby oddać głos na szkołę w głosowaniu standardowym należy najpierw założyć konto na portalu Rodzicedzieci.pl. Następnie w sekcji „Konkurs” -> „Głosuj” , będzie można wybrać szkołę w prostym sondażu. Zarówno rejestracja jak i utrzymanie konta na portalu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zarejestrowany użytkownik nabywa uprawnienia do aktywnego udzielania się w społeczności portalu m.in. dodawania wpisów, tworzenia tematów na forach dyskusyjnych, komentowania materiałów zamieszczonych na profilach innych użytkowników itp. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł oddać 1 głos standardowy na dobę z jednego adresu e-mail. Liczba Głosów standardowych możliwa do oddania z jednego adresu IP jest ograniczona do 50 dziennie.

Punkty za głosowanie na prace konkursowe

1 GŁOSOWANIE = 10 PUNKTÓW

Szkoły w ramach konkursu, przesyłają prace konkursowe wykonane przez uczniów danej szkoły. Prace umieszczane są w galerii prac konkursowych. Zagłosowanie na jedną z prac spowoduje doliczenie do konta szkoły dodatkowych 10 punktów. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł oddać 1 głos na dobę z jednego adresu e-mail. Liczba Głosów możliwa do oddania z jednego adresu IP jest ograniczona do 50 dziennie. Aby przejść do galerii prac konkursowych wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Punkty za zakupy w sklepach partnerskich

1 ZAKUP Z KODEM = 50 PUNKTÓW

Aby zwiększyć szansę szkoły na wygraną, każdy jej zwolennik może dokonać zakupów w jednym z partnerskich sklepów internetowych. Podczas podsumowania zakupów wystarczy wpisać kod rabatowy przypisany do danej szkoły. Spowoduje to dopisanie dodatkowych 50 punktów do konta szkoły, a kupujący zostanie nagrodzony 5% rabatem na zakupy. Tabelę z kodami rabatowymi oraz listę sklepów partnerskich można znaleźć poniżej.

Punkty jednorazowe za aktywność szkoły

AKTYWNE PROWADZENIE PROFILU RODZICEDZIECI.PL = 500 PUNKTÓW

OPLAKATOWANIE SZKOŁY I PROWADZENIE KAMPANII PROMOCYJNEJ = 500 PUNKTÓW

Każda szkoła może przyczynić się do podniesienia ilości zdobytych punktów. Za aktywne prowadzenie profilu tj. uzupełnienie zdjęcia profilowego, zdjęcia tła lub dodanie nowych zdjęć szkoły do galerii szkoła uzyska dodatkowe 500 punktów. Natomiast za wywieszenie plakatów informujących o konkursie na terenie szkoły oraz aktywne prowadzenie kampanii promującej konkurs do konta doliczone zostanie 500 punktów. Punkty są doliczane jednorazowo.

Punkty jednorazowe za zajęcia dydaktyczne

PRZEPROWADZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH Z RELACJĄ = 200 PUNKTÓW/ZA KAŻDĄ LEKCJĘ

Każda szkoła może przyczynić się do podniesienia ilości zdobytych punktów. Za każde przeprowadzone i udokumentowane w relacji i na zdjęciach zajęcia dydaktyczne poświęcone oszczędzaniu w PKO Banku Polskim na rachunku SKO, szkoła uzyska dodatkowe 200 punktów.