single-image

Dziewczyny, kobiety! Jest akcja w piątek!

Aleksandra Broda

Kobiety, jest akcja i liczymy na Wasze zaangażowanie. Możemy pomóc. Tak realnie, od serca i nawet jeśli nie mamy pieniędzy. Ktoś potrzebuje naszej pomocy i liczy na nas. Są to dzieci z Kliniki Onkologicznej Przylądek Nadziei. To mali bohaterowie, którzy mają wielką walkę do życia. Codziennie zmagają się z wielkimi problemami, ale nie opuszcza ich nadzieja. Dodajmy im sił i pokażmy, że w nich wierzymy i jesteśmy z nimi.

Zasady są banalne. W ten piątek, czyli 25.09.2020 roku, każda z nas… zakłada szpilki! Szpilki rozumie się jako buty na co najmniej 5 cm słupku. I robi sobie w nich zdjęcie. Zdjęcie te może ukazywać całą naszą postać, ale mogą być to ucięte zdjęcia bez naszej twarzy. Możemy również zrobić zdjęcia tylko szpilkom, np. stojącym w szafie. Następne co należy zrobić, to dodać zdjęcie KONIECZNIE JAKO PUBLICZNE na Instagramie lub Facebooku z oznaczeniem hasztagu: #DzienSzpilek. Za jedno zdjęcie zgodne z regulaminem, Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, otrzyma 2 zł na rzecz pacjentów ze szpitala. Fundatorem akcji jest Moliera – butik z odzieżą dla kobiet.

Aa, co tam. Tylko 2 zł? W społeczności RodziceDzieci mamy ponad 11 tysięcy rodziców. Z tego 10 tysięcy to kobiety, mamy. Wyobraźmy sobie teraz, że ten post dochodzi TYLKO do naszych obserwatorów. Z 10 tysięcy kobiet, w akcji bierze udział 8 tysięcy. 16 tysięcy złotych. Tyle mniej więcej, jeśli się zmobilizujemy, możemy w samej Społeczności przekazać tym dzielnym dzieciom! A teraz wyobraź sobie, że ty udostępnisz ten post, a jego udostępni koleżanka, później koleżanka koleżanki, ciocia i babcia. Mamy taką wielką moc! Mamy wielką moc zasięgów i pomocy!

Pamiętajcie tylko, że w piątek dodajemy post ze zdjęciem szpilek i hasztagiem na swoją prywatną tablicę. Oznaczamy post jako PUBLICZNY.

W tej akcji nie ma żadnych „haczyków”. Jest sama pomoc, serdeczność i DOBRO. No dalej. To, co robimy w piątek? POMAGAMY. : ) Pomagamy naszym małym bohaterom!

Link do zasad akcji: http://www.naratunek.org/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin-II-Ogo%CC%81lnopolski-DzienSzpilek.pdf

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)