single-image

Walutomat z Kartą Dużej Rodziny

Aleksandra Broda

Serwis wymiany walut Walutomat dołączył do grona polskich firm, które wspierają rodziny wielodzietne i przyznają zniżki posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Oznacza to dla klientów serwisu m.in. tańsze raty kredytu mieszkaniowego w walucie czy też tańsze wyjazdy wakacyjne.

Klienci Walutomatu z KDR mogą liczyć na rabat 25% procent na prowizję od wymiany wszystkich walut. Rabat ten jest stały i obowiązuje przez cały czas ważności karty.


– Decyzję o przystąpieniu do programu Karta Dużej Rodziny podjęliśmy z myślą o naszych Klientach i ich oczekiwaniach, realizując program, który jest niezwykle cenny dla polskich rodzin. Cieszymy się, że swoimi działaniami możemy wspierać wielodzietne rodziny i przyczynić się do rozwoju oraz wspierania tego ważnego projektu – mówi Magdalena Jasnoch, Kierownik Działu Marketingu i PR Walutomatu.


Aby skorzystać ze zniżki, posiadacz Karty Dużej Rodziny powinien dostarczyć operatorowi serwisu Walutomat skan dokumentu uprawniającego do skorzystania z programu. Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom, w których wychowuje się co najmniej trójka dzieci. Dożywotnio przysługuje także rodzicom, którzy kiedykolwiek posiadali minimum trójkę dzieci. Karta jest wydawana bezpłatnie każdemu członkowi rodziny. Celem programu KDR jest wsparcie i odciążenie finansowe polskich rodzin wielodzietnych. Posiadacze Karty mają możliwość tańszego korzystania z oferty podmiotów m.in. z branży spożywczej, paliwowej, bankowej czy rekreacyjnej.


Wszelkie informacje na temat możliwości, jakie użytkownikom Walutomat.pl daje Karta Dużej Rodziny, można znaleźć w informatorze na stronie internetowej Walutomatu: https://www.walutomat.pl/wp-content/uploads/2022/03/informator-kdr_ost.pdf

Dla naszych czytelników specjalna promocja na rejestrację w Walutomacie z 50% zniżką na prowizję: Rabat.

Artykuł przy współpracy z Walutomat.pl

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)