single-image

Szczepionka na COVID. Jest ulotka. Może Cię zaskoczyć.

Aleksandra Broda

Poniższy artykuł zawiera informacje od AKademia Geopolityki – filmu dostępnego na YouTube (link na samym dole), a także moje indywidualne odczucia i dotychczasową wiedzę dotycząca tematu przymusowych szczepień na Covid 19 i nie tylko.

„Przetłumaczyliśmy ulotkę szczepionki kowidowej. Szok!” tak brzmi tytuł filmu autorstwa Akademia Geopolityki. Autor pobrał ze strony rządowej Wielkiej Brytanii ulotkę i postanowił ją przetłumaczyć.

Czego możemy się dowiedzieć o szczepionce na covid?

Jak dowiedzieliśmy się, szczepienia mogą być wykonywane tylko i wyłącznie osobom powyżej 16 roku życia. Pacjent musi przyjąć dwie dawki w odstępach prawie miesiąca. Szczepionka ma zadziałać dopiero po 7 dniach od podania drugiej, ostatniej dawki. Co za tym idzie, możemy mieć obawy co do tego, co z organizmem człowieka dzieje się w tym czasie. Czy może się czymś zarazić? Co się stanie, jeśli w tym czasie zachoruje? Co, jeśli zarazi kogoś?

Ulotka mówi o tym, że jeśli jesteś chory, przeziębiony, masz gorączkę, nie możesz się zaszczepić. I tutaj mi wysuwa się pytanie, w jaki sposób będzie to egzekwowane, skoro coraz więcej lekarzy twierdzi, że ogólnie gorączka, kaszel czy jakieś tam zapalenie nie jest przeciwskazaniem? Co w ogóle szokuje, to fakt, że według ulotki, szczepionka może nie pomóc osobom z obniżoną odpornością. Czy osoby starsze przypadkiem nie mają obniżonej z racji wieku? To pytanie zadaje zarówno autor, jak i ja sama. Ulotka wyraźnie mówi o tym, że szczepienia nie pomogą wszystkim.

Szczepionki nie można łączyć z innymi szczepieniami! Brak informacji o tym, jaki okres musi minąć od np. szczepienia na zwykłą grypę do szczepienia przeciwko COVID.

Nie wiadomo

Nie wiadomo, jak szczepienie może wpłynąć na kobiety w ciąży i karmiące piersią. W sumie dalej widzimy same niewiadome. NIE WIADOMO, CZY SZCZEPIONKA NA COVID MA WPŁYW NA PŁODNOŚĆ! Czyli, jak nie wiadomo, to może okazać się różnie, prawda?

Działania niepożądane to między innymi: dreszcze, gorączka, ból i obrzęk w miejscu wkłucia. Tych działań niepożądanych byłoby więcej, gdyby testy nad szczepionką trwały co najmniej pięć lat, jak to dotychczas było.

Ludzie, którzy do tej pory czytali ulotki szczepień, mogą być w lekkim szoku. Ludzie, którzy do tej pory nie widzieli nic o prawdziwych chlp, mogą doznać poważnego szoku. Niestety, ja przeczytałam większość ulotek szczepionek podawanym dzieciom. Są bardziej rozbudowane, więcej w nich konkretów, ale również i więcej uwidocznionych i potwierdzonych skutków ubocznych. To nie jest jednak teraz ważne. Wiem, że każdy ma prawo decydować i ma swoje racje. Przejdźmy do meritum.

Szczepionka na covid. Będzie obowiązkowa?

Cały czas polski rząd uspokaja, że szczepienia w naszym Kraju nie będą obowiązkowe. Czy tak jednak będzie naprawdę? Możemy mieć ku temu poważne wątpliwości. Po pierwsze, kiedy Polska zamówi o wiele więcej szczepionek, twierdząc, że np. 80% polaków będzie chciało się zaszczepić, a okaże się, że zaszczepiło się tylko 20% Społeczeństwa, to co zrobi rząd? Szczepionek nie można wyrzucić. Koszty utylizacji są ogromne. A zainwestowanie w nie to już spory, miliardowy wydatek.

Po drugie, cały czas słyszymy informacje, że te szczepienia mogą być traktowane jako przepustka na zagraniczne wakacje, lot samolotem, a nawet jako otwarte drzwi do zatrudnienia się w jakiejś firmie. O tym mówi, chociażby Bill Gates na swoim blogu. Czy tak się stanie?

Na pewno dzisiaj mamy prawo zadać sobie pytanie, czy szczepionka, która powstała w tak krótkim czasie może być skuteczna i nieszkodliwa? Czy to w ogóle możliwe, aby tak szybko została opracowana? W dodatku przez firmę, która na swoim koncie ma mnóstwo spraw sądowych za swoje oszustwa farmaceutyczne? 

Link do źródła:

https://www.youtube.com/watch?v=TVN8H2qcVp0&t=737s

 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)