single-image

Przegląd kalendarzy adwentowych dla kobiet 2021

Aleksandra Broda

Moda na kalendarze adwentowe trwa w najlepsze. Większość z nas już przyszykowała jakieś ciekawe propozycje dla swoich dzieci. Ale my, matki, też zasługujemy na jakiś fajny kalendarz. Uważam, że jest to fajny powód do tego, aby w grudniu odkryć jakieś ciekawości i zainspirować się do dbania o siebie.

Trzy najważniejsze moim zdaniem zalety kalendarzy adwentowych:

1. Okazja do przetestowania kosmetyków marek, które do tej pory były obce. Kto wie, czy nie istnieje jakiś lepszy zamiennik Twoich kosmetyków?

2. Inspiracja do wszczęcia postępowań związanych z regularnym dbaniem o siebie. Maseczki na twarz, żele oczyszczające, dobrej jakości kremy i żele do kąpieli.

3. Poprawienie sobie humoru. Radość z odkrywania i ciekawość świata czasami znika wraz z pojawieniem się na świecie naszych dzieci. Uwaga. Nie mówię tutaj o stanach depresyjnych, czy chorobach psychicznych. Wszystkie zaburzenia należy leczyć u specjalisty.

Przejdźmy do przeglądu wybranych przeze mnie kalendarzy adwentowych z najpopularniejszych drogerii i perfumerii w Polsce.

Jakie kalendarze adwentowe proponuje Douglas? 

XMASLovely Advent Calendar Make-Up

To kalendarz adwentowy, który skupia na sobie kosmetyki do makijażu, a także wszelkie pomoce z nim związane. Nie będę zdradzać wszystkiego, co jest w środku. Możemy jednak spodziewać się eyelinerów i całkiem fajnych pomadek w płynie. Kosztuje 149 zł.

XMASLovely Advent Calendar – Beauty

Producent zapewnia, że w tym kalendarzu znajdziemy kosmetyki z kategorii beauty. Możemy spodziewać się więc zarówno akcesoriów do paznokci, jak i maseczek do twarzy. P.S. Ponoć coś do make-upu też się znajdzie. Cena 149 zł.

Rouge Pur Couture Kalendarz Adwentowy

Yves Saint Laurent to marka, która rozkochała w sobie miliony kobiet na całym świecie. Jej perfumy są przecudowne, niezwykle popularne. Ja należę do fanek Black Opium. Co znajdziemy w tym drogim, zdecydowanie luksusowym kalendarzu adwentowym? Głównie pomadki, które ponoć oprócz perfum, stały się drugim konikiem tej marki. Dodatkowo czeka na nas 17 miniaturek ekskluzywnych kosmetyków. Cena? 1 999,00 zł. 🙂

Kalendarze adwentowe od Sephory

Sephora favorites 

Zdradzę Wam, czego możecie się spodziewać po tym kalendarzu adwentowym dla kobiet od Sephory. Kiedy zobaczyłam zdjęcie, od razu wiedziałam, że będzie kosztował dość sporo. Po przeanalizowaniu jego zawartości mogę powiedzieć, że większości kobietom będzie naprawdę opłacało się go kupić. Znajdziemy w nim, jak sama nazwa wskazuje, same faworyty. W środku znajdują się mini perfumy Good Girl, wosk do brwi, kostka do mycia twarzy (mini) od bardzo cenionej marki, czy też serum od The Odrinary (pełnowymiarowy produkt). Cena: 595 zł.

Holiday Vibes

Holiday Vibes to kolejny kalendarz adwentowy od Sephory. Tym razem jego cena jest dość niska (129,50 zł). Tutaj znajduje się łącznie 24 kosmetyków i akcesoriów do demakijażu, makijażu i pielęgnacji. Wszystkie pochodzą od marki Sephora Collection.

Kosmetyczne kalendarze adwentowe, które dostaniemy w Rossmannie

ONLYBIO

W Rossmannie mamy prawdziwą eksplozję kalendarzy adwentowych. Moim zdaniem na dużą uwagę zasługuje kalendarz adwentowy od OnlyBio. W jego skład wchodzi aż 12 produktów do pielęgnacji włosów. Marka jest znana ze swojego ekologicznego podejścia, a także z szerzenia świadomości dotyczącej właściwego dbania o włosy. Cena wynosi 48,99 zł.

Hebe kalendarze adwentowe

Sylveco 24 dni naturalnej pielęgnacji 

SYLVECO, VIANEK, BIOLAVEN, OLEIQ – marki, które zajmują się naturalnymi metodami dbania o nasze piękno. W kalendarzu znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy wyżej wymienionych marek. Wszystko znajduje się w szklanych pojemniczkach, które mają od 10 do 30 mililitrów. Według mnie to świetny pomysł dla wszystkich zwolenniczek naturalnych kosmetyków. Cena zestawu wynosi 178,99 zł.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)