Konkurs Punktacja

strona cz4
strona cz4
Każdy oddany głos dolicza się do puli szkoły wg. poniższych kryteriów:

Głos w głosowaniu standardowym = 1 punkt dla szkoły
Głos oddany w głosowaniu na pracę konkursową = 20 punktów dla szkoły
Zakup produktów na stronach sklepów internetowych sponsorów konkursu = 20 punktów dla szkoły
Szkoła może otrzymać jednorazowo 200 punktów za aktywne prowadzenie swojego profilu w serwisie Rodzicedzieci.pl
Szkoła może otrzymać jednorazowo 100 punktów za wywieszenie na swoim terenie plakatów promujących konkurs i prowadzenie w mediach społecznościowych aktywnych działań

cz4nowa
Punkty za głosowanie standardowe

1 GŁOSOWANIE = 1 PUNKT

Aby oddać głos na szkołę w głosowaniu standardowym należy najpierw założyć konto na portalu Rodzicedzieci.pl. Następnie w sekcji „Konkurs” -> „Głosuj” , będzie można wybrać szkołę w prostym sondażu. Zarówno rejestracja jak i utrzymanie konta na portalu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zarejestrowany użytkownik nabywa uprawnienia do aktywnego udzielania się w społeczności portalu m.in. dodawania wpisów, tworzenia tematów na forach dyskusyjnych, komentowania materiałów zamieszczonych na profilach innych użytkowników itp. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł oddać 1 głos standardowy na dobę z jednego ip.

Wybierz szkołę

Zagłosuj

Punkty dla szkoły

cz4nowa
Punkty za głosowanie na prace konkursowe

1 GŁOSOWANIE = 20 PUNKTÓW
Szkoły w ramach konkursu, przesyłają prace konkursowe wykonane przez uczniów danej szkoły. Prace umieszczane są w galerii prac konkursowych. Zagłosowanie na jedną z prac spowoduje doliczenie do konta szkoły dodatkowych 20 punktów. Z jednego adresu IP można oddać max. 1 głos w ciągu doby. Aby przejść do galerii prac konkursowych wystarczy kliknąć poniższy przycisk.

Wybierz pracę konkursową

Zagłosuj

Punkty dla szkoły

cz4nowa
Punkty za zakupy w sklepach partnerskich

1 ZAKUP Z KODEM = 20 PUNKTÓW

Aby zwiększyć szansę szkoły na wygraną, każdy jej zwolennik może dokonać zakupów w jednym z partnerskich sklepów internetowych. Podczas podsumowania zakupów wystarczy wpisać kod rabatowy przypisany do danej szkoły. Spowoduje to dopisanie dodatkowych 20 punktów do konta szkoły, a kupujący zostanie nagrodzony 5% rabatem na zakupy. Tabelę z kodami rabatowymi oraz listę sklepów partnerskich można znaleźć poniżej.

Zrób zakupy w sklepie partnerskim

Użyj kodu rabatowego

Punkty dla szkoły

cz4nowa
Punkty jednorazowe za aktywność szkoły

AKTYWNE PROWADZENIE PROFILU RODZICEDZIECI.PL = 200 PUNKTÓW

OPLAKATOWANIE SZKOŁY I PROWADZENIE KAMPANII PROMOCYJNEJ = 100 PUNKTÓW

Każda szkoła może przyczynić się do podniesienia ilości zdobytych punktów. Za aktywne prowadzenie profilu tj. uzupełnienie zdjęcia profilowego, zdjęcia tła lub dodanie nowych zdjęć szkoły do galerii szkoła uzyska dodatkowe 200 punktów. Natomiast za wywieszenie plakatów informujących o konkursie na terenie szkoły oraz aktywne prowadzenie kampanii promującej konkurs do konta doliczone zostanie 100 punktów. Punkty są doliczane jednorazowo.

Prowadzenie profilu szkoły

Punkty dla szkoły

Prowadzenie profilu szkoły

Punkty dla szkoły