single-image

Kawy ziarniste Pellini. W czym tkwi ich wyjątkowość?

Aleksandra Broda

Gorąca, ciesząca kubki smakowe nawet najbardziej wymagających. Aromatyczna i intensywna w smaku, aby każdy łyk był czymś wyjątkowym. Taka kawa jest w stanie pobudzić nas do działania, przygotować na resztę wyzwań i zainspirować do odkrywania nowych smaków. Szkoda życia na picie kawy o wątpliwym smaku.

Kawy ziarniste Pellini

Kawy Pellini powstają w jednej z najbardziej popularnych i cenionych palarni w pięknej Weronie. Werona to romantyczne miasto słonecznych Włoch. To właśnie tam, ponad pół wieku temu pewna rodzinna firma zakochała się w ziarnach kakaowca, a następne wynalazła swój własny, wyjątkowy sposób palenia pysznej, oryginalnej kawy. Od tamtej pory marka Pellini dba o to, aby jakość była nieprzerwanie wysoka, a smaki poszczególnych kaw charakterystyczne.

Te włoskie ziarna, z których przygotujesz niebiańską kawę, jako jedyne przechodzą liczne kontrolne w celu zapewnienia jak najwyższych standardów.

Kawa ziarnista Pellini. Jaką wybrać?

Marzysz o tym, aby wypicie porannej, czy też popołudniowej kawy stało się prawdziwym rytuałem? Takim, w którym rozkoszujesz się każdym łykiem, ciszą i niesamowitą przyjemnością?

Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar Cremoso to wyjątkowa kompozycja dwóch rodzajów ziaren. Jest słodkawa, delikatna, lekka w smaku. To idealna kawa dla osób, które spragnione są subtelności. Zakochają się w niej nie tylko miłośnicy łagodności, lecz także ci, którzy na co dzień wybierają mocniejsze kawy. To wspaniała odskocznia, przełamanie rutyny na rzecz zadowolonych kubków smakowych. Dzięki tej kawie zachwycisz się czymś nowym, świeżym. Warto wspomnieć o tym, że pomimo łagodności, kawa ma w sobie dużą zawartość kofeiny.

A może chciałabyś spróbować czegoś całkiem wyjątkowego względem smaków kawy? Może masz już dość monotonni, a kawa, którą do tej pory piłaś, przestała Ci już smakować?

Kawa ziarnista Pellini Espresso Bar Vivace przywita Cię swoim orzechowym aromatem i lekką pikanterią. Delikatny, pikantny posmak pobudzi do życia. To idealna kawa, która będzie towarzyszyć podczas spotkań z przyjaciółmi. Z pewnością będą niesamowicie zaskoczeni jej oryginalnym smakiem i aromatem. Skomponujesz z nią wszelkie możliwe rodzaje serwowania kawy, w tym również te na zimno. Niezależnie od proporcji mleka, czy innych dodatków, wyjątkowy smak kawy będzie wyczuwalny.

Wolałabyś zostać przy standardowym smaku kawy ziarnistej: intensywnej i słodkawej, ale nowej pod względem walorów jakościowych i aromatycznych?

Na pewno posmakuje Ci kawa ziarnista Pellini TOP. Jak sama nazwa wskazuje, jest numerem jeden wśród wszelkich kaw składających się w 100% z arabiki. Za tak wielkim sukcesem stoi miłość do palenia ziaren, a także wielka pasja do wykwintności. Te wyjątkowe ziarna nie posiadają dużo kofeiny, więc możesz zakochać się w niej bez opamiętania.

Kawy ziarniste Pellini są wyjątkowe, lecz wszystkie łączy wysoka jakość, niebiański smak oraz inspiracja do odkrywania smaków życia. Nasycone gorącym słońcem, natchnione pięknem, poetycznym wydźwiękiem Werony – pozwolą Ci każdego dnia cieszyć się energią.

Kawy ziarniste Pellini – co jeszcze warto wiedzieć?

Kawy ziarniste Pellini

Niezależnie od tego, czy masz ekspres automatyczny, czy kolbowy – smak ziaren pozostanie niezmieniony. Możesz też korzystać z tradycyjnych metod i mielić ziarna w młynku. Każdą kawę ziarnistą zamówisz w szczelnie zamkniętym opakowaniu. W ten sposób masz pewność, że pyszne ziarna dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Kilogramowe opakowania są ekonomiczne i wystarczają na bardzo długo. Pamiętaj jednak, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że zakochasz się w ich oryginalnych smakach, więc będziesz chciała sięgnąć po jeszcze więcej.

Szkoda życia na picie kawy o wątpliwym smaku. Spróbuj kaw ziarnistych od Pellini.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)