Pisz razem z nami

 

Rodzicielstwo to droga pełna niespodzianek, nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zabawnych historii oraz wielu pozytywnych doświadczeń. Trochę tak jak dobra książka, historie związane z wychowaniem dzieci, potrafią czasem zainspirować i są idealne, aby opowiedzieć je innym. Jeśli chciałabyś, chciałbyś podzielić się z innymi opowieściami o Twojej codzienności lub masz doświadczenia, którymi chętnie się podzilisz w naszym serwisie zrobisz to bez problemu.

Co trzeba zrobić?

1. Założyć konto na stronie Rodzicedzieci.pl – klikamy w zakładkę moje konto

2. Wpisujemy niezbędne dane i klikamy wyślij.

3. Po kliknięciu linku aktywacyjnego, który dostaniemy na adres e-mail podany podczas rejestracji konto stanie się aktywne.

4. Teraz wystarczy , że wejdziemy w zakładkę Moje konto->Dodaj wpis i w tym momencie możemy dać upust naszej twórczości:)

Wysłane teksty, będą domyślnie przydzielane do kategorii “codzienność rodzica”. W razie chęci przydzielenia ich do innej kategorii prosimy o kontakt.

Każdy tekst musimy zweryfikować przed upublicznieniem, dlatego nie przejmuj się jeśli tekst nie pojawi się od razu. Aby poznać więcej szczegółów zapoznaj się z regulaminem serwisu Rodzicedzieci.pl

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji: kontakt@rodzicedzieci.pl