single-image

ZIAJA – tanie kosmetyki pielęgnacyjne dla całej rodziny

Aleksandra Broda

ZIAJA to polska firma produkująca farmaceutyczne kosmetyki, która została założona dokładnie 30 lat temu. W swojej ofercie posiada cały wachlarz kremów, maseczek, toników, środków myjących i oczyszczających nie tylko twarz, ale i całe ciało. Co najważniejsze – ZIAJA wciąż się rozwija i chociaż zaczynała od swojego kultowego kremu oliwkowego, to dzisiaj słynie ze swoich kuracji medycznych.

Jako kosmetyczka wiem, co konsumenci myślą o Ziai, która ma fanów nie tylko w Polsce, ale również na Ukrainie czy w Finlandii. Prawda jest taka, że ceny kosmetyków są niskie i to budzi kontrowersje. Ci, którzy kochają tę firmę są jej wdzięczni za produkty ogólnodostępne i w przystępnych cenach, a ci, którzy preferują droższe kosmetyki z wyższej półki – boją zaufać się kosmetykom w granicach cenowych ok. 20 zł. Chociaż sama lubię „markowe” kosmetyki, to przy pielęgnacji kieruję się wyłącznie składem produktów i skutecznością. Warto podkreślić, że ZIAJA nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

Jak pielęgnować twarz?

Przy wyborze pielęgnacji dla siebie, czy swoich bliskich warto przestrzegać kluczowych zasad ogólnej higieny, aby kosmetyki, jakich używamy naprawdę zadziałały. I chociaż zasad tych jest wiele, wymienię tylko najważniejsze i najczęściej pomijane:

– Kremy aplikujemy na oczyszczoną i tonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu! Tylko w ten sposób krem będzie mógł się dobrze wchłonąć.
– Kremy wklepujemy i wykonujemy delikatny masaż.

– Kremy przeznaczone do twarzy nie aplikujemy na powieki i okolice oczu. To bardzo ważne! Do okolic oczu, które są bardziej wrażliwe i delikatne wybieramy specjalne, przeznaczone do nich kremy.

– Zapamiętaj – żaden krem, pasta myjąca, czy maseczka nie zadziała od razu. Pielęgnacja to przede wszystkim systematyczność. Warto stosować się do zaleceń producentów. Ta zasada dotyczy głównie kosmetyków oczyszczających i antybakteryjnych, które zazwyczaj lądują w koszu po pierwszym użyciu. Wypryski lub zwiększona ilość zaskórników po produktach oczyszczających to zazwyczaj naturalna reakcja skóry. Przecież kosmetyki nie sprawią, że po zmyciu maseczki skóra będzie czysta i gładka od razu. Wszystkie zanieczyszczenia muszą z niej wyjść, one się nie wchłoną. Dlatego tak ważna jest systematyczność i cierpliwość. Jeśli po miesiącu stosowania danego kosmetyku nie zauważymy żadnych efektów lub skóra będzie w gorszym stanie – dopiero wtedy będziemy mogli stwierdzić, czy produkt się sprawdził, czy też nie.

 

 

ZIAJA oferuje kosmetyki zarówno dla mężczyzn, kobiet i młodzieży. W ofercie tej marki znajdziemy rozwiązania dla wszystkich naszych problemów – skóry z naczynkami, trądzikiem, a nawet przebarwieniami. Większość produktów możemy kupić oddzielnie, jak i w całych zestawach, w których skład wchodzą toniki, żele myjące, kremy na dzień i na noc, a także kremy pod oczy.

 

 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)