VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 8 ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich Szkoła Podstawowa Nr 8

nr 3-6.jpeg nr 2-7.jpeg nr 1-8.jpg nr 91-0.jpg nr 81-1.jpg nr 71-2.jpg nr 61-3.jpg nr 5-4.jpg nr 4-5.jpeg

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, odbywająca się zawsze w ostatni piątek września, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomić, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.
W Szkole Podstawowej nr 8 w Siemianowicach Śląskich Święto Tabliczki Mnożenia obchodzono przez cały tydzień od 24 do 38 września 2018.
W ramach tych obchodów klasy od 4 do 8 brały udział w krótkich sprawdzianach-eliminacjach z mnożenia i dzielenia.

W ostatnim dniu patrole egzaminacyjne, w których egzaminatorami byli uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w eliminacjach, sprawdzały znajomość tabliczki wśród nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół, w skład którego wchodzi SP8 oraz mieszkańców Siemianowic i nie tylko. Nasze patrole odwiedziły Urzędu Miasta w Michałkowicach, Komendę Miejską Policji oraz Państwową Straż Pożarną w Siemianowicach Śląskich. Wszyscy uczestnicy, którzy prawidłowo odpowiadali na pytania egzaminatorów otrzymywali Odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Patrole egzaminacyjne chodziły ulicami miasta w godzinach od 9.00 do 11.30.
Wszystkim koleżankom, które zaangażowały się w organizację dziękujemy za pomoc, a uczestnikom Światowych Dni Tabliczki Mnożenia gratulujemy wiedzy i dziękujemy za udział.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)