single-image

Trzy Quizy na Androida, które podbiją Twoje serce!

Aleksandra Broda
Przedstawiamy Ci dzisiaj trzy aplikacje, które podbiły serca użytkowników. 

 

Znani ludzie
Źródło: lh3.googleusercontent.com

Kliknij i sprawdź!

450 znanych osobistości z historii całego Świata- znasz je wszystkie? Nie? Dzięki temu Quizowi będziesz miał okazję ich poznać. Idealna dla miłośników historii, ale również dla osób, które chcą podnieść ocenę z historii. Znajdziesz tam sylwetki nie tylko polityków, ale również najwybitniejszych muzyków oraz królów. Wśród obrazów znajdą się również pisarze, malarze i naukowcy. Gra podzielona jest na dwa poziomy:
Poziom 1 to sylwetki bardziej rozpoznawalnych osób.
Poziom 2 może być nieco trudniejszy. 

Możesz wybrać kilka trybów gry:
odpowiedzi pisemne, pytania wielokrotnego wyboru oraz pytania z 4 lub 6 wariantami odpowiedzi i pytania na czas. Pomimo tego, że jest to Quiz, a nie gra przygodowa, to może wciągnąć na naprawdę długo. Użytkownicy najbardziej cenią ją za prostotę oraz możliwość polepszenia swoich umiejętności. Aplikacja ma jednak pewien minus- czasami postacie się powtarzają, ale można to potraktować jako powtórzenie wiadomości.

 

Emoji Quiz
Źródło: https://wh1k8zidop.inscname.net/

Kliknij i sprawdź!

Emoji Quiz to aplikacja również w języku polskim, ale polecamy grać w nią, używając języka angielskiego. Jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy nie tylko znają podstawy tego języka, ale również chcą poćwiczyć. Wydaje się łatwa, jednak nad niektórymi łamigłówkami trzeba będzie troszkę pomyśleć. Są to pewnego rodzaju rebusy: użytkownik widzi obrazek z emotikonami np. płaczącą emotikonę i dziecko, następnie musi zgadnąć, jakie jest hasło- w tym przypadku odpowiedź brzmi: cry baby. Chcesz grać w nią w języku polskim? Nic nie stoi na przeszkodzie!

Quiz składa się z 45 poziomów, łącznie łamigłówek jest ponad 1200. Można skorzystać z podpowiedzi. Gra jest synchronizowana z Facebookiem, więc w każdej chwili możesz poprosić o pomoc swoich znajomych. Możesz również porównywać swoje wyniki z wynikami swoich znajomych.

 

Same Quizy

Kliknij i sprawdź!

To jest typowa aplikacja, która ma dostarczyć rozrywki. Wbrew pozorom nie znajdziesz tutaj ciężkich pytań z zakresu nauki, wręcz przeciwnie- będziesz pytany o swoje upodobania. Gra powie Ci, kogo przypominasz z wyglądu lub jaka fryzura Ci nie pasuje. Oczywiście nie wszystko należy brać do siebie, ponieważ jak wiadomo- ona ma głównie Cię rozśmieszyć:) Dzięki niej będziesz mógł wypełnić swój wolny czas. Możesz szukać wybranej przez Ciebie kategorii lub włączyć tę akurat polecaną. Jeśli grasz na gitarze, możesz rozwiązać quiz pod tytułem „czy ty też tak kiedyś miałeś?” a w nim znajdziesz pytania takie jak: “Czy wpadła Ci kiedyś kostka do otworu rezonansowego?” Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „muzyka” znajdziesz dużo quizów, a nich między innymi: Czy muzyka jest częścią Twojej duszy?

Mamy nadzieję, że nasze aplikacje przypadną Ci do gustu! Miłej zabawy!

 

1 Comment
  1. Mamologia 4 lata ago
    Reply

    Świetne! Taka rozgrywka czasem się przydaje, szczególnie w długich kolejkach. Emoji wygląda bardzo ciekawie!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)