single-image

Ruszyło głosowanie! Konkurs „Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL”

Aleksandra Broda

Kochani, jest nam niezmiernie miło poinformować, że do Konkursu zgłosiło się aż dziewięć siemianowickich szkół:

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
  • Szkoła Podstawowa nr 4
  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Adama Mickiewicza
  • Szkoła Podstawowa nr 6 im. Fryderyka Chopina
  • Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich Szkoła Podstawowa Nr 8
  • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Juliusza Słowackiego
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Józefa Skrzeka
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im.B.Prusa
  • Zespół Szkół specjalnych

Konkurs „Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL” Został stworzony z myślą o wspieraniu dziecięcej kreatywności, innowacyjności oraz pracy zespołowej. To jedyny taki konkurs w Siemianowicach, którego celem jest również poprawa warunków edukacyjnych dzieci. Wierzymy, że dzieci to nasza przyszłość. Wiemy, że spełniając ich marzenia, pozwalamy im rozwijać skrzydła.

Wszystkim Wam bardzo dziękujemy i zapraszamy do głosowania. Od dzisiaj, czyli 10.10.2018 r. do 31.12.2018 r. możecie oddawać swoje głosy za pośrednictwem naszego portalu na swoją szkołę.

Tym samym przypominamy, że do dnia 31.10.2018 r. możecie dostarczyć prace konkursowe organizatorowi, które zostaną umieszczone w galerii na naszym portalu. Głosowanie na wybraną pracę dodatkową to jeden głos dodatkowy na wagę aż 20 punktów standardowych.Musimy przyznać, że z niecierpliwością czekamy na prace dodatkowe. Jak wszyscy wiemy, dzieciom nie brakuje kreatywności i wyobraźni, a poznanie ich potrzeb pomoże nam w ich realizacji.

Pamiętajcie, że dodatkowo możecie oddawać tzw. głosy z paragonem (zrealizowanym numerem zamówienia). Jest to głos oddany na daną Szkołę z informacją dokonania zakupu w sklepach internetowych www.wirzabawy.pl lub www.wirksiazek.pl. Jeden głos z paragonem ma wagę 20 głosów standardowych.

Dodatkowo każda szkoła biorąca udział w Akcji może jednorazowo zwiększyć o 100  swoją liczbę głosów poprzez wywieszenie na terenie szkoły plakatów promujących akcję. Zdjęcia promujące akcję na terenie szkoły bądź w jej najbliższej okolicy szkoła zobowiązana jest do umieszczenia na swoim profilu zarejestrowanym na portalu www.rodzicedzieci.pl lub w mediach społecznościowych z chwilą rozpoczęcia konkursu. Plakaty reklamowe powinny być wywieszone przez cały czas trwania akcji, czyli do dnia 10.01.2019 jako dnia ogłoszenia wyników.

Szkoła może również jednorazowo zwiększyć o 200 swoją liczbę głosów poprzez aktywne prowadzenie swojego profilu na stronie www.rodzicedzieci.pl, w szczególności załączając zdjęcia z życia szkoły, dokonując wpisów o bieżących wydarzeniach organizowanych przez szkołę, zachęcając dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli do
wypowiadania się na temat przebiegu akcji oraz przekazywania pomysłów związanych z kolejną Akcją. Punkty te zostaną doliczone na konto Szkoły w ostatnim dniu głosowania, po stwierdzeniu przez Komisję Programową prowadzenia aktywności na profilu przez cały czas trwania Akcji.

Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie konkursem „Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECl.PL”. Życzymy wszystkim szkołom wygranej i dużo zabawy. Nie zapomnijcie powiedzieć bliskim i znajomym o głosowaniu, ich głos również się liczy! Pozdrawiamy Was serdecznie.

 

 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)