single-image

RodziceDzieci.pl na targach firm i pracy

Aleksandra Klimek

Jeśli macie ochotę spotkać się z nami twarzą w twarz i poznać bliżej przyjdźcie już 6 kwietnia na 4. Targi Firm i Pracy w Siemianowicach Śląskich. Będzie tam wielu innych wystawców, a na odwiedzających czekają liczne rabaty oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Bezpłatne targi pracy to największe wydarzenie o charakterze gospodarczym w mieście. Udział w nim weźmie ok. 100 wystawców. My również tam będziemy, by zaprezentować naszą działalność. To doskonała okazja, żeby poznać się bliżej i porozmawiać na tematy, które poruszamy na naszej stronie, ale nie tylko. Zobaczycie na własne oczy, jakie firmy istnieją w mieście i co mają do zaoferowania.

Podczas wydarzenia dla odwiedzających organizowane będą konkursy z nagrodami ufundowanymi przez prezydenta miasta oraz firmy biorące udział w targach. Nasz portal RodziceDzieci.pl przekazał dwa vouchery o wartości 50 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w sklepach: www.wirzabawy.pl, www.wirksiazek.pl, www.dodozabawki.pl oraz www.dodoksiazki.pl. Pozostałe nagrody to m.in. ekspres do kawy, lokówka, bon o wartości 50 zł na stylizację paznokci w salonie Supreme, bon o wartości 50 zł do restauracji Time Out, voucher na 2-dniowy pobyt w apartamentach Miku w Polanicy Zdrój czy bony rabatowe na zakup kursu językowego i wiele innych wspaniałych nagród.

Targi odbędą się 6 kwietnia w godz. 12-16 w hali Kompleksu Sportowego „Michał” przy ul. E. Orzeszkowej 1 w Siemianowicach Śląskich. Serdecznie Was zapraszamy!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)