single-image

„Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL” – Poznajcie zwycięzców!

Aleksandra Broda

Znamy już oficjalne wyniki konkursu „Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL. Do samego końca uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami walczyli o poprawienie warunków edukacyjnych w ich szkołach. Chociaż nagroda główna jest tylko jedna, to wszystkie szkoły mogą czuć się wygrane.

 

Codziennie na łamach portalu „rodzicedzieci.pl mogliśmy przeczytać o tym, co robią nasze dzieci w ich drugim domu. Okazało się, że nie tylko uczą się matematyki i piszą sprawdziany z przedmiotów. Tak naprawdę robią o wiele więcej ciekawych rzeczy, które przygotowują ich do dorosłego życia. Codziennie wracają do domu bogatsi o nowe doświadczenia i przyjaźnie. Dorośli powinni ich w tym wszystkim wspierać i właśnie to zrobili

Nagrodami w konkursie były pieniądze przeznaczone na zakup nowych pomocy dydaktycznych i naukowych. Takich, które przybliżą uczniom świat wiedzy i poszerzą jeszcze bardziej horyzonty. Cel był ściśle dydaktyczny z dwóch powodów. Przede wszystkim dzieci miały możliwość poprawienia warunków edukacyjnych poprzez nowe sprzęty. Drugim celem było zaszczepienie wśród dzieci zdrowej rywalizacji i dążenia do celu. Z tego drugiego jesteśmy niesamowicie dumni. Dzięki naszemu konkursowi wszyscy połączyli swoje siły, jednocześnie się jednocząc.

Nasz portal ma misję. Ta misja to nic innego jak poprawienie komfortu życia wszystkim, bez względu na wiek. Odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania, podpowiadamy, co zrobić, żeby poprawić stosunki z rodziną i poruszamy ważne, chociaż czasami ciężkie tematy. Wszystko po to, aby zarówno rodzicom, jak i naszym dzieciom żyło się lepiej. Cieszymy się, że dzięki temu konkursowi oraz naszym partnerom mogliśmy chociaż w pewnym stopniu przyczynić się do realizacji marzeń uczniów.

Nagrodę główną w wysokości 5.000 złotych przeznaczoną na zakup pomocy dydaktycznych otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 8 w Siemianowicach Śląskich, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu.

Drugie miejsce i wraz z nim nagroda w wysokości 2.000 złotych należy do Szkoły Podstawowej nr 4 w Siemianowicach Śląskich.

Nagroda trzeciego stopnia, czyli 1.000 złotych wędruje do Szkoły Podstawowej nr 16 w Siemianowicach Śląskich.

4 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Siemianowicach Śląskich

5 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Siemianowicach Śląskich

6 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13 w Siemianowicach Śląskich

7 miejsce – Zespół Szkół specjalnych w Siemianowicach Śląskich

8 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Siemianowicach Śląskich

9 miejsce – Szkoła podstawowa nr 9 w Siemianowicach Śląskich

 

Pełny ranking znajduje się pod linkiem – https://rodzicedzieci.pl/ranking-konkursowy/

Regulamin konkursu – https://rodzicedzieci.pl/wp-content/uploads/2018/10/regulamin-konkursu-01.10.2018.pdf

 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)