single-image

Mandala Kolorowanki- aplikacja na telefon

Aleksandra Broda
Za co lubimy kolorowanki? Za to, że pobudzają wyobraźnię i odprężają. Malowanki to doskonały sposób na zrelaksowanie się po całym dniu różnych przygód. Słyszeliśmy nawet, że pomagają się skupić i dzięki nim wiele osób poprawiło swoją koncentrację i pamięć. Jednym z najpopularniejszych kolorowanek są oczywiście mandale. W wersji papierowej możemy kupić je w praktycznie każdym sklepie, a nawet w kiosku. Postanowiliśmy dzisiaj przyjrzeć się wersji elektronicznej, a dokładniej aplikacji na telefon.

„Mandala Kolorowanki” dostępne w Google Play to najpopularniejsze kolorowanki pobrane już przez ponad milion osób. Od razu nas zaciekawiły i postanowiliśmy sami przekonać się, czy dobre opinie są słuszne.

Po pobraniu aplikacji okazało się, że jest ona w wersji angielskiej i nie mogliśmy zmienić ustawień na język polski. Oczywiście nie przeszkadza to w niczym, wręcz przeciwnie- każdy powód jest dobry, żeby podszkolić swój angielski. Wchodząc w pulpit mamy do wyboru kilka kategorii:

-Coloring book
-Blank
-Magic
-Design
-Galerię naszych dotychczasowych kolorowanek.

W Coloring Book możemy wybrać stworzone przez siebie kolorowanki, jak i również te proponowane przez grę z różnymi poziomami trudności. Wybór jest naprawdę ogromny- od zwierząt po kwiaty czy nawet napisy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma fizycznej możliwości, żeby wszystkie propozycje pokolorować w przeciągu kilku dni:) Co nas oczywiście bardzo cieszy- ponieważ gra szybko się nie znudzi.

W Blank oraz Magic Możemy sami coś namalować a do wyboru mamy dużo narzędzi rysowniczych o przeróżnych kształtach takich jak serduszka, kropki, gwiazdy i kółka. Można również skorzystać z przygotowanych naklejek- od tych z wizerunkiem zwierzątek po śmieszne emotikony. Dodanie napisu również jest możliwe a wielkim plusem są piękne czcionki.

W Designie możemy sami stworzyć, od A do Z swój wzór mandali. Wszystko za sprawą proponowanych kształtów- kółek, linijek i figur. 

Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

– Aplikacja działa bardzo intuicyjnie i szybko.

-Gra oferuje bardzo dużo nie tylko kolorów, ale również odcieni. Kolorowanki więc przy odrobinie cierpliwości mogą wyglądać jak w 3D. 

-Stworzone grafiki możemy udostępnić swoim przyjaciołom na Facebooku i w wiadomości SMS . To świetna propozycja dla tych, którzy chcą się pochwalić lub zachęcić kogoś do skorzystania z aplikacji.

-Mandale można kolorować za pomocą tzw. wiaderka lub własnoręcznie przy pomocy wybranych pędzli. Oczywiście łatwiej jest po prostu wybrać kolor, a następnie za pomocą wiadra przenieść go na wybrany element. Wybór zależy oczywiście od umiejętności oraz efektu, jaki chcemy uzyskać.

Aplikacja „Mandala Kolorowanki” Jest ciekawa, odprężająca i dzięki niej możemy dać upust naszej wyobraźni!:) Idealna dla całej rodziny.

 

 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)