single-image

Konkurs „Moja pracownia marzeń z RODZICEDZIECI.PL” zaskakuje wszystkich!

Aleksandra Broda

Głosować na wybraną szkołę można już tylko do 31.12.1018 r. Chociaż niektóre placówki mają znacznie większą liczbę głosów, wszystko może jeszcze się zmienić! Dodatkowe punkty zostaną przyznane za aktywne prowadzenie „Tablicy użytkowników”. A tam, dzieje się coś, z czego my, jako rodzice i nauczyciele powinniśmy być dumni!

Przypominamy, że aż 9 siemianowickich szkół podstawowych wzięło udział w konkursie „Moja pracowania marzeń z RODZICIEDZIECI.PL”, w którym uczniowie rywalizują o nagrody pieniężne. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup materiałów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych dla uczniów i nauczycieli. A to wszystko po to, aby poprawić komfort nauczania wśród dzieci. Chcemy pomóc uczniom rozwinąć skrzydła i pokazać, że są dla nas najważniejsi.

Głosują nie tylko nauczyciele i rodzice, ale również rodzina i znajomi. Wszyscy chcą dołożyć cegiełkę i sprawić dzieciom radość. Bardzo za to dziękujemy!

„Tablica użytkowników” na naszej stronie żyje od dłuższego czasu nauką i zabawą. Uczniowie pod okiem swoich opiekunów codziennie pokazują nam, co robią w tak ważnym miejscu, jakim jest szkoła. Uczą się nie tylko podstawowych przedmiotów, ale również niosą pomoc i biorą udział w ważnych wydarzeniach, które nam – dorosłym czasami umykają. Bo szkoła to nie tylko nauka, ale również przygoda i pamiątka na całe życie. Udowadnia to m.in. Szkoła Podstawowa Numer 1, która na lekcji religii wykonała przepiękne szopki z zapałek, papieru i modeliny. W Szkole Podstawowej Numer 8, a dokładniej w klasie 4a po raz drugi odbyły się warsztaty mające na celu promowanie dobrej komunikacji w zespole oraz wsparcie dziecka jąkającego się w klasie. Dzieci chętnie uczestniczyły w warsztatach i same zadały sobie pytanie, czy aby na pewno są dobrymi rozmówcami. Zachęcamy do odwiedzenia tablicy użytkowników, na których każda szkoła umieszcza ciekawe wpisy dotyczące życia szkoły. Jest to doskonały przykład tego, że szkoła to wyjątkowe miejsce i trzeba o nią dbać. Dorośli w szczególności powinni wspierać dzieci, które – jak widać, kochają swoje miejsce i chcą się rozwijać. To nas cieszy najbardziej i z tego jesteśmy niesamowicie dumni.

Konkurs to doskonały pretekst do nauki zdrowej i rozsądnej rywalizacji, pogłębienia swojej więzi z placówką i przede wszystkim idealna zabawa.

Zachęcamy do dalszego głosowania! Bo w naszych rękach jest przyszłość dzieci. Pełny regulamin i zasady konkursu znajdują się pod likiem: Regulamin

Oto wyniki trzech szkół z największą ilością punktów:

Szkoła Podstawowa Numer 8 – 92893

Szkoła Podstawowa Numer 4 – 43106

Szkoła Podstawowa Numer 16 – 20540

Przypominamy, że głosować można do 31.12.2018 roku. Na wynik będzie składało się wiele innych kryteriów, dlatego nadal wszyscy mają szansę wygrać! 

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)