single-image

Aplikacja „Zdrowe zakupy”. Każdy powinien mieć ją na swoim telefonie!

Aleksandra Broda

Wybierając się do sklepu na zakupy spożywcze, często zastanawiamy się co kupić. Producenci na każdym kroku przekonują o dużej wartości odżywczej swoich produktów. Tymczasem ładne opakowanie i odpowiednia reklama może nas naprawdę mylić. Bo co z tego, że na soku jest napisane, że ma dodaną witaminę C? Albo na opakowaniu parówek widnieje napis, że mają 100 procent mięsa? Skoro na odwrocie, małymi literkami podany jest skład, który w niektórych przypadkach może wprawiać o osłupienie. 

Ale kto by miał czas na czytanie etykiet? Kto zna się na wszystkich dodatkach, wzmacniaczach smaku i trujących substancjach dodawanych do pożywienia? Zwłaszcza że producenci starają się zmylić konsumentów, podając niezrozumiałe skróty. 

Każdy chce jeść zdrowo. Staramy się unikać cukrów w diecie, olejów palmowych i innych, szkodzących dodatków. Nie zawsze jednak jest to możliwe, szczególnie wtedy, kiedy zakupy robimy po pracy i „na szybko”.

Tutaj z pomocą przychodzi darmowa aplikacja, która pomoże nam wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i wyeliminować z naszej diety substancje, które nas trują lub powodują choroby. Wystarczy, że zainstalujemy aplikację na telefon i wybierzemy się na zakupy. Kiedy zawahamy się, czy dany produkt jest wart uwagi, możemy włączyć aplikację i zeskanować kod kresowy. Aplikacja ta nie tylko pokaże skład produktu z oznaczeniem o jego szkodliwości, ale również wskaże produkty zdrowsze- alternatywy. Jest to przede wszystkim wygodne i łatwe rozwiązanie. 
         

Jest to zdecydowanie nasz hit, jeśli chodzi o aplikacje na telefon. Czytając opinie, możemy zauważyć, że użytkownicy ją chwalą i nie wyobrażają sobie bez niej zakupów. My oczywiście dołączamy do grona zadowolonych.

                           

 

Aplikacje możecie znaleźć pod linkiem: Zdrowe Zakupy Aplikacja

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)