single-image

3 produkty, w które musisz zaopatrzyć się na lato, aby wypełnić dziecku czas!

Michał Pawłowski

Jak sprawić, by dziecko rozwijało się cały czas? Nie da się ukryć, że optymalnym momentem na przemycenie odrobiny nauki jest zabawa! Choć obecnie trendy skłaniają się raczej w kierunku technologii tabletów i smartfonów, warto zatroszczyć się o to, aby dziecko umiało sobie radzić również i bez nich. W jaki sposób? Oto najlepsze zabawki edukacyjne na lato!

  1. Zestaw kreatywny Niebo nocą od 4M

Jak sprawić, żeby dziecko było wrażliwe na naturę? Jak rozbudzić pasję do patrzenia w gwiazdy? Kiedy harcerstwo jest w odwrocie, czas na ruch z naszej strony! Zestaw Niebo nocą to świetnie wykonany szablon nocnego nieba na obu półkulach do samodzielnego złożenia, który następnie podświetla konstelacje za pomocą dołączonej do zestawu lampy. Dzięki niewielkim wymiarom małe planetarium zbudować można w każdym pomieszczeniu, ba, na każdym stoliku! A dzięki intensywnej analizie modelu nieba każde dziecko będzie mogło później zaimponować innym swoją rozległą wiedzą!

  1. Zestaw kreatywny Fabryka Czekolady od Trefl

Kto z nas nie kocha smaku i zapachu czekolady? Dobra na stres, rozgrzewająca w chłodne wieczory… Dobrze, by dziecko również mogło zakochać się w tym naszym małym grzeszku. A najlepszym sposobem na rozkochanie w czekoladzie jest zestaw kreatywny, dzięki któremu najmłodsi nauczą się przygotowywać przepyszne łakocie. Od lizaków, przez babeczki aż po lody – a wszystko to wypełnione czekoladą! Zestaw przygotowuje do pracy w kuchni, co czyni go idealnym gadżetem na letnie przedpołudnia. Kto wie? Może twoje dziecko zostanie sławnym cukiernikiem?

  1. Klocki magnetyczne Geomag Color

Klocki, których nie sposób pogubić? To marzenie każdego rodzica! Geomag Color to najlepsza zabawka do zabrania na piknik czy na plażę, bowiem dzięki wbudowanym magnesom naprawdę nie sposób zgubić jakichkolwiek elementów. Magnetyczne patyczki to także optymalny sposób na pobudzanie do logicznego myślenia. Dzięki dwóm rodzajom elementów (patyczki i kulki), dziecko może stworzyć niesamowite figury i obiekty. A kształt czy rozmiar? To już tylko kwestia wyobraźni.

Zobacz również

# Ku przestrodze
close slider
TWOJA HISTORIA KU PRZESTRODZE (4)